دل نوشته

دستم به نوشتن نمیره.

دو تا مطلبی که قول داده بودم رو نگذاشتم.گزارش برنامه ناز به کهار مونده.متن مصاحبه با نسیم و جعفر به دستم نرسیده.کلّی کار دارم برای انجام دادن.کلّی کوه دارم برای صعود کردن.کلّی گل دارم برای بو کردن.کلّی دریا دارم برای شنا کردن.کلّی راه دارم برای رفتن و دویدن.کلّی نگاه دارم برای نگاه کردن.کلّی بوسه دارم برای بوسیدن.کلّی آغوش دارم برای آرامش.

و این روز ها هم که ...................

آه که تو میدونی منو.آه که تو می فهمی منو...

دلم گرفته، تنم شکسته
ظهور ِ گريه در من نشسته
بسته گلومو بغض ِ عظيمی
مونده تو قلبم زخمی قديمی
                                     (شهرام دانش)

                          سفر ما را به کجا خواهد برد؟

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

به نظر شما برای رفتن به یه سفر چه چیزهایی لازمه؟

/ 11 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا مصلحتی

قبل از اين که وبلاگ نداشتم کلی حرف بود برای نوشتن ولی وقتی که وبلاگ دار شديم کلی کار انجام نشده موند رو دستمون حالا این بود حکایت من و حکایت حامد جان هم که خوندیم.

هومن

پرنده ها در انتهای آسمان فرو رفته اند ، حالا آخرين تکه ابر ذره ذره از هم باز می شود ، آنقدر کنار هم می نشينيم ، کوه و من ، تا ديگر فقط کوه می ماند .

مشولی

سلام حامد جان ببين من کاری به اين حرفها ندارم . از وقتی که بهت داده بودم فقط سه روز مونده . حالا دلت گرفته و می خوای بری سفر و من چه ميدونم کار دارم و ....... از اين حرفها هم سرم نميشه . حامد جان ٬ دوست خوبم وقتی دلتنگی مياد سراغت ٬ همون رو هم غنيمت بدون و اون لحظات رو هم با لذت زندگی کن . آخ که چه کيفی ميده يه کارگاه بزنی و يه فرود مستقيم به ته چاه تنهايی . راستی برای سفر فقط به مسافر احتیاج داریم . تو مسافر شو سفر خودش اتفاق می افته . خوش بگذره . تا بعد ...

.

ياور هميشه مومن تو برو سفر سلامت غم من نخور که دوريت برای من شده عادت!!

اکرم

سلام. چی شده از رفتن ميگين؟ خير باشه انشاالله چون هر حرکتی نياز به انگيزه داره پس حتما سفر شما هم از يک انگيزه نشات می گيره... اميدوارم هرجا هستين( يا رفتين) موفق و پيروز باشيد.

فرشيد

برا رفتن چيزی لازم نيست فقط تو و دوگام برای ماندن خيلی چيزها لازم است خواستی بمانی بگو تا برايت بگويم

azizollahi

حامد جان قرصات رو خوردی ؟؟!!

مشولی

سلام حامد جون متنت قشنگ بود ازت ممنونم . راستی حامد نکنه منظورت از زخم قديمی مادر بزرگه فرشيد باشه . بگذريم .. امداد کوهستان متولد شد www.emdade_koohestan.persianblog.ir لينک يادتون نره .وبلاگ آقای دکتر عباسی هست تا بعد ...

فرشته

سلام چه بی خبر من که رفتم يادم نبود خبر بدم گفتم مياينو ميبينيد. ولی خبری نشد. حامد سفر خوش بگذره ولی چرا اينقدر بی سر و صدا حالا کجا؟ هر جا می ری سلامت باشی. مواظب باش جايی که می ری هم کوه داشته باشه. خدانگهدار.