تاریخ پيشنهادی دومین صعود مشترك وبلاگ نویس های كوه

وبلاگ نویس های عزیز و خواننده های محترم : توجه      توجه

همانطور كه كمابیش اطلاع دارید اولین صعود سراسری و مشترك وبلاگ نویس های كوه رو كمتر از یك ماه پیش در توچال برگزار كردیم.

در پایان هم برای دومین برنامه صعود قول و قرار ها رو به صورت ضمنی گذاشتیم.

با توجه به اینكه می خواهیم برای برنامه دوم برنامه ریزی كنیم اطلاع رسانی رو از الان شروع كردیم تا اگر كسی نظر یا پیشنهادی داره بیان كنه تا دومین برنامه خوب اجرا بشه.

این برنامه قرار هست كه در شهرستان درود و زیر سایه رشته كوههای اشترانكوه برگزار بشه.

حتما دیگه متوجه شدید كجا.بله دریاچه گهر.

تو این برنامه احسان باید خیلی كمك كنه.(به وبلاگش سر بزنید تا متوجه بشید چرا اینو گفتم)

و به احتمال زیاد باید راهنمای اصلی باشه.

تاریخ پیشنهادی اولیه روزهای 14 و 15 خرداد اعلام شد. اما تصمیم گیری نهایی به بعد موكول شد.

ولی با توجه به اینكه این دو روز تعطیلیه و دریاچه گهر پذیرای طبیعت گردان و خانواده های بیشمار از شهرهای مختلف مثل درود، ازنا،خرم آباد و بقیه شهرهای كشور هست و شاید مشكلاتی برای استقرار پیش بیاد،به همین خاطر پیشنهاد جدیدی از طرف دوست گرامی جناب وطن خواه(استاد مشولی) داده شد كه این برنامه رو از تاریخ 10(پنجشنبه) تا 14 خرداد اجرا كنیم.

از دوستانی كه در مورد تاریخ و نحوه اجرای این برنامه نظر یا پیشنهادی دارند می خواهیم تا ما را یاری نمایند.

در مطلب های آینده توضیحاتی هم در مورد استان لرستان ،اشترانكوه، جاذبه های طبیعی و گردشگری و به خصوص در مورد دریاچه گهر می نویسم.

    دریاچه گهر-5/4/1384

/ 18 نظر / 39 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرشته

سلام من هم سال نوی مسی ۸۶ رو به تو و خانواده و دوستانت تبریک میگم امیدوارم سال خوبی داشته باشی صد سال به از این سالها. نم که همیشه دیر میرسم دیر از اخبار با خبر می شم براتون آرزوی موفقیت میکنم.

فرداد دولتشاهی - همنهاد

هموطن عزيزم؛ حامد گرامی با سلام و آرزوي سالي آكنده از شادي و عاري از غم تصميم گرفتم تا به معرفي بهترين و بدترين وبلاگ زيست‌محيطي سال اقدام كرده و جوايز آكادمي همنهاد!! را كه شامل زيتون بلورين به بهترين وبلاگ و تمشك طلايي به بدترين وبلاگ است، اهدا كنم. آيا در اين اقدام زيست محيطي به كمكم مي‌آييد و وبلاگهاي برتر خود را معرفي مي‌نماييد؟ باور كنيد، محيط زيست ارزشمند ايران ارزش آن را دارد كه چند دقيقه‌اي براي حمايت از آن وقت گرانبهاي خود را مصروف داريد. درود بر شما

نقطه

لاغر بودی خوش تیپ بودی ها!!

آنا

سلام حامد عزیز عيد باستانی نوروز بر شما دوست عزيز و گرامی مبارک و خجسته. شاد باشيد.

آنا

دوباره سلام محمد سلامت راست ميگه نيمه دوم خرداد من هم امتحان دارم . در ضمن برنامه پنج روزه اگه باشه منم نميتونم بيام. از کار بيکارم ميکنند بابا. فکر ما هم باشيد. مشولی: مسابقه شنا رو خوب اومدی ای ول !! من هم هستم ها!!

حامد

به همه: نوروز مبارک. به saba:ممنون. به محمد سلامت:دماوند و عشق است! ولی... اینو نمی شه ول کرد.از نظر تاریخ هم با هم یه تصمیم می گیریم که همه به کارشون و این برنامه برسند. به بهنام: اول ما مخلصیم آقا(به یاد استاد ادبیات گرامی جناب آقای هاشم میرزایی).دوم گفته های شما درسته.برنامه ریزی و هدف گذاری از ارکان اصلی هر برنامه ای است.و چه بهتر که همه در این برنامه شرکت کنند.چه از نظر طرح پیشنهاد و چه از نظر اجرا و برنامه ریزی. به نوید: هدف از نوشتن این مطلب هم این بود که همه در تاریخ و نحوه اجرا با هم تصمیم بگیریم. به عسل: اگه بیای که خوبه.دو نفر که چیزی نیست 20 نفری بیاید.ولی هرکی با توجه به نیاز خودش از هر رویدادی بهره ای می بره. به احسان: من فکر کنم برنامه ریز اصلی شما باشید بهتره.چون هم با منطقه آشنایی کامل دارید هم اینکه یه جورایی میزبان شمایید. به مشولی: خواهش می کنم.من که اطاعت امر کردم.در مورد شنا هم فکر خوبیه.میشه سر یه عده رو اونجا زیر آب کرد.مثل همید فرشیدابن داوود. به فرشته: سلام.چه عجب.کجا بودی تا حالا؟راستی شما هم با همسر گرامی می تونید تو این برنامه شرکت کنید. به فرداد دولتشاهی - همنهاد: چشم حت

علي قادري

سلام زمان برنامه زمان خوبيه . جاش هم عاليه ولی بهتر نيست در کنار اين برنامه ها و صعود های مشترک کار های فنی هم داشته باشيم؟ مثلا همين برنامه گهر می تونيم يه تيم رو راهی قله شن بران يا گل گل کنيم تا از قله به سمت درياچه حرکت کنن. من حاضرم اين برنامه رو انجام بدم البته اگر تا اون موقع هنوز به سربازی نرفته باشم. می تونيم چندتا از بچه های فنی کار رو برای اين برنامه ژيشنهاد بديم و قبل از صعود اصلی يه برنامه آمادگی تيم و برای شناخت بهتر نفرات از هم داشته باشيم . خيلی زيبا ميشه اگر دو تا تيم باشيم يه تيم از قله به در ياچه و يه تيم از راه معمولی وانم نهايتا سه روز نه پنج روز. خلاصه با اجازه بزرگترها من حاضرم سرپرستی تيم قله رو به عهده بگيرم. خبرم کنيد...

حامد

به علی قادری:ممنون از اينکه به فرش قرمز وبلاگ من پا نهاديد. جناب قادری پيشنهاد به جايی بود.اتفاقا يکی از گزينه ها برای اجرا همين مطلبي بود که شما فرموديد.اميدواريم که شما هم تا اون موقع به سربازی نريد. اما مسئله مهمتر تاريخ برگزاری برنامه است.چون هستند دوستانی که در حال تحصيل به سر می برند و خرداد فصل امتحانات است.و ما دوست داريم تاريخ برگزاری اين برنامه با زمان امتحانات و فرجه قبل از امتحانات اين عزيزان تداخل نداشته باشد. در اين اطلاعيه همانطور که اعلام شده استفاده از نظرات جمعی به جهت هرچه بهتر انجام شدن اين برنامه می باشد.و يک بار ديگر از باقی دوستان درخواست می کنيم تا نظرات خود در خصوص تاريخ و نحوه برگزاری را اعلام بفرمايند.

افشین زارع صادقی

سلام دقیقا می خواستم بدونم برنامه رفتن به دریاچه گهر جه تاریخ و جه ساعتی هستش .اگه لطف کنید دقیقا اطلاع رسانی کنید ممنون می شم