هادی صابری، دبیر جدید فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران

یک بار دیگر خبر خوشحال کننده دیگری از دوست و همنورد خوبم رسید، خبر ورود هادی صابری به جمع گردانندگان امور فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران، به عنوان سرپرست امور دبیری.

متن خبر:

انتصاب سرپرست امور دبیری فدراسیون کوه نوردی وصعود های ورزشی

سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹ ساعت ۱۷:۲۴

«محمود شعاعی» رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی؛ طی حکمی «هادی صابری» را به سمت سرپرست امور دبیری این فدراسیون منصوب کرد  . 

در متن حکم آمده است :

نظر به استعفای دبیر فدراسیون و به استناد نامه شماره 26380/32 مورخ 8/4/89 دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی و با عنایت به تعهد و تخصص جناب‌عالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 22/4/89 تا برگزاری مجمع فدراسیون به سمت سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و مدنظر قرار دادن سیاست‌های سازمان تربیت بدنی و ضوابط و مقررات در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید.

شرح خلاصه ای از سوابق هادی صابری :

صابری از اعضاء تیم ملی کوه نوردی در صعود اخیر به قله دائولاگیری به ارتفاع 8167 متر و با سابقه صعود به قله اسپانتیک به ارتفاع 7027 متر و به عنوان مربی تیم هیمالیا نوردی بانوان استان تهران در سال 88 و صعود به قله برودپیک به ارتفاع 8048 متر در سال 87 بوده است.

شایان ذکر است « مهندس محمود شعاعی » رئیس فدارسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی طی نامه ای از زحمات بی شائبه و تلاش های ارزشمند اقبال افلاکی در مدت تصدی دبیری فدراسیون تقدیر و تشکر کرد.

متن تقدیر نامه:

جناب آقای اقبال افلاکی

نظر به استعفای جنابعالی در مورخه 16/3/89 ، ضمن موافقت ، لازم میدانم از زحمات وتلاش های ارزنده جنابعالی در طول مدت تصدی دبیری فدراسیون که منشاء خدمات شایان توجهی بود تشکر و قدردانی نمایم.

از خداوند منان آرزوی موفقیت و سلامتی شما را داشته ، امید است جامعه کوه نوردی و صعودهای ورزشی از تجارب ارزشمندتان در سایر عرصه ها وامور بهره مند باشند.

منبع خبر:

فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران

عکس از کوهنوشت

/ 0 نظر / 143 بازدید