برای علی رئیس دانا ...

رفتی علی جان؟

به همین زودی؟نگفتی کلی غم می ذاری تو دل ما؟!نگفتی کارای کمیته فنی گروه می مونه رو زمین و هوا؟

آخ که نمی دونم چی باید بگم....چی باید بنویسم.چه جوری به صورت پدر و مادر و خواهر و برادر و تازه همسرت نگاه کنم!

وقتی که اشک و غم مجال نمیده. وقتی با نگاه کردن به عکست خاطرات با هم بودنمون تو گروه و برنامه ها و یک سالی که کنار هم تو هیات مدیره بودیم و دوستی هامون گـــُـر می گیره.

چرا نموندی که ببینی از مسیری که رو پل خواب باز کردی و اسمش رو گذاشتی " پدر " همطناب هات چطور صعود می کنن ، چطور پاندول میشن و قه قه به هم میخندن و میگن آخه این دیگه چه مسیریه؟ کی این مسیرو باز کرده آخه؟! چرا نموندی که مسیر نیمه تموم پل خواپت رو کامل کنی و یه اسم براش بذاری؟!چرا نموندی که زمستونه دیواره علم کوه رو اجرا کنی و به آرزوت برسی؟چرا نموندی که ببینی تو باشگاه ات مسابقات کشوری بولدر اجرا میشه؟

حالا دیگه فقط باید عکساتو دید و خاطره بازی کرد باهاشون.حالا دیگه فقط باید به یاد آورد ترمیم و بازگشایی مسیر دره اندرسم سال 85 رو.برنامه غار شهاب رو.برنامه افتتاحیه هر سال که توی تیم جوجه سیخزن ها بودی!

پاشو رفیق.نذار بیشتر از این تو ناباوری اشک بریزیم.پاشو نذار همسر و همنوردت بیشتر از این اذیت بشه.پاشو بگو لباسای سیاهتون رو در بیارید.دوباره مث همیشه کوله اتو بنداز رو دوش ات.

پاشو پسر هنوز کار داریم.هنوز شناسنامه فنی گروه مونده ، هنوز کلاس کارآموزی سنگ مونده و شاگردات منتظر شروع کلاس هستن.

>>

گروه کوهنوردی هفت خوان کرج:  و ناباورانه دست روزگار، عزیزی را گلچین کرد...

یادداشتهای یک کوهنورد ^ محمد والی نژاد: به یاد علی رئیس دانا

نقاش کوهنورد ^ فرهاد ایزدخواه : پیام تسلیت دوست عزیزم ( آقای علی رییس دانا)مسیول فنی گروه هفت خوان کرج

سایت قلمرو کوهستان ایران: مرگ سنگنورد کرجی حین کار در ارتفاع

سایت فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی ایران: «علی رئیس دانا» ؛ مربی صعودهای ورزشی به دیار باقی شتافت 

سایت هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان تهران: علی رئیس دانا هم رفت!
کمیته صعودهای ورزشی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی کرج : درگذشت علی رئیس دانا
گروه کوهنوردی شقایق کرج:
درگذشت علی رئیس دانا

ریشه در اسمان ... : خداحافظ بابایی...

نجوای پاییزی:علی رییس دانا به ابدیت صعود کرد.

آناپورنا: علی رئیس دانا

/ 31 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیه

علی جان! کاش به ما می آموختی که چگونه دلها را تسخیر کرده ای؛ چگونه این همه موهبت را در خود جای داده و این گونه عزیز گشته ای! ای کاش می دانستی که دوستانت مصمم اند در فراقت مرهمی باشند بر زخمهای دلهایمان و هم پیمانند با تو تا به خواسته هایت جامه عمل بپوشانند... آقای حصاری کلماتتان مرهمی بود بر دلهای داغدیده مان (پدر – مادر و خواهری که هنوز ناباورانه و بهت زده به سوگ عزیزی بی همتا نشسته اند) . اما به راستی این قلب اوست که در سینه ما می تپد قلب طبیعی قلب مصنوعی همان مشت خونینی بود که بیش از یک تلمبه هنری نداشت

طاهره

ما ز بالاییم و بالا می رویم ما ز دریاییم و دریا می رویم ما از آن جا و از این جا نیستیم ما ز بیجاییم و بیجا می رویم سودای تو از سرم به در می‌نرود نقشت ز برابر نظر می‌نرود افسوس که در پای تو ای سرو روان سر می‌رود و بی‌تو به سر می‌نرود علی جان روحت شاد

یک جرعه آسمان

این ضایعه را به جامعه کوهنوردی و خانواده ایشان تسلیت می‌گویم. امیدوارم که روحشان قرین رحمت الهی باشد. باشد که همه ما آن گونه که می‌خواهیم زندگی کنیم.

ساناز

کجا فریاد کنیم که خسته ایم از مرگ از زندگی از این کابوس بی تمام... کجا؟ خسته ایم....

ولنگارآزاد

بیدار باش رفیق دگر وقت خواب نیست این خون ماست روی خیابان سراب نیست ادامه غزل در نجواهای پاییزی ایام به کام.

ترکمنی

تو خاموشی که بخواند؟ تو میروی که بماند؟ که بر نهالک بی برگ ما ترانه بخواند؟ دوست عزیزم، خواهر خوبم خانم خاری مصیبت وارده را به شما و تمامی اعضاء هفت خوان تسلیت میگم.غم بزرگی است فراموش نشدنی. میدونم علی رفت اما یادش و خاطراتش نمیره. اما کاش افرادی که روزهای قشنگ نامزدیتون و تبدیل به روزهای ناراحتی کرده بودند متوجه می شدند دنیا چقدر کوچکه. کاش علی زنده بود به فکرش بودند. با شاد بودنش شاد می شدند. همیشه همراهش بودند. نه موجب ناراحتی میشدند. اما ما آدمها غافلیم. باید یاد علی را همیشه زنده نگهداشت. روحش شاد یادش گرامی

حمید

سلام حامد . خدا بیامرزه علی رو . خیلی برای گروه دل سوزوند .

الهام

تو خامشی که بخواند؟ تو می روی که بماند؟ که بر نهالک بی برگ ما ترانه بخواند؟ متاسفانه دیر خبردار شدم.............. تسلیت منو صمیمانه بپذیرید. روحش شاد

سمیه

آقای حصاری بی نهایت سپاس گزارم از کلیپی که برای علی درست کرده اید؛ دلهای غمگین مان را بسیار متأثر کرد؛ آهی از دلمان بر آمد بر گوهر از دست داده مان و سپاسی بر لبمان جاری شد برای داشتن دوستان خوبی چون شما. جای خالی و حضور همیشه سبزش تو همه لحظه های زندگی حس می شه ؛ تو هر نفس، تو هر ثانیه .... فقط آزور می کنم خدا هیچ خانواده ای را این چنین پریشان نکنه.